Szkoła Podstawowa Nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie
 
Strona główna
   

Z życia szkoły

Konkursy szkolne

 

 

Organizacja konkursów szkolnych

 

Lp

Nazwa konkursu

Osoby odpowiedzialne za organizację

 

 

Organizator

Termin konkursu/imprezy sportowej

Etap

 szkolny

Etap dzielnicowy

Etap warszawski

Klasy 0 - 3

1.

„Drzewo z papieru” Gr „0’

J. Zienkiewicz-Ebing

SP 285

wrzesień

 

 

2.

„Misie znane i kochane” Gr „0”

J. Zienkiewicz-Ebing

SP 285

I-semestr

 

 

3.

Konkurs plastyczny

„Pisanka Wielkanocna”

G. Grabowska

SP 285

II-semestr

 

 

4.

Konkurs ekologiczny

„Drugie życie butelki”

G. Grabowska

SP 285

I-semestr

 

 

5.

„Uczeń na medal” Kl. II i III

„Najładniejszy zeszyt„ Kl.I

MSV

SP 285

cały rok szkolny

 

 

6.

konkurs plastyczny

„To my”   -plakat

MSV

SP 285

wrzesień

 

 

7.

„Światowy Dzień bez przemocy

Kl. I-III

MSV

SP 285

październik

 

 

8.

Konkurs plastyczny

„Na jesieni świat się mieni” Kl.I

B. Morańda

SP 285

I-semestr

 

 

9.

Konkurs plastyczny

„Wielkanocne pisanki” Kl. I

 

E. Adamiak

SP 285

II-semestr

 

 

10.

Konkurs plastyczny

„Najpiękniejsze ozdoby

na choinkę” Kl.I

E. Zajdel

SP 285

grudzień

 

 

11.

Konkurs recytatorski Kl. I

E. Skrzek

SP 285

II-semestr

 

 

12.

Konkurs plastyczny

„Jesienne inspiracje” Kl.II

H. Funk

SP 285

październik

 

 

13.

Konkurs recytatorski Kl. II

 

A.    Raszkowska

SP 285

kwiecień

 

 

14.

Konkurs plastyczny

„Najpiękniejsza bierka szachowa”

uczniowie szkoły

 

D. Pszkit

SP 285

wrzesień

 

październik

15.

Konkurs plastyczny

„Co nam dasz jesieni?”

 

H. Klimkowska

SP 285

 

październik

 

 

 

16.

Czytanie ze zrozumieniem

„Przeczytam i już wiem”

H. Klimkowska

SP 285

marzec

 

 

17.

Turniej w „Dwa ognie” Kl. III

D. Ozimek

SP 285

I-semestr

 

 

18.

Konkurs matematyczny Kl. III

K. Grudzień-Kuczyńska

SP 285

II-semestr

 

 

19.

Konkurs plastyczny

„Wielkanocna pisanka” Kl. III

K. Grudzień-Kuczyńska

SP 285

II-semestr

 

 

20.

Konkurs krzyżówek

 i kolorowanek

A. Heinrich

SP 285

cały rok

 

 

21.

Konkurs ortograficzno-plastyczny

w ramach ETSD

M. Jóźwik

K. Karaś

 

SP 285

październik

 

 

22.

Konkurs dla n-li, pracowników szkoły i rodziców uczniów

„Logo warszawskiego pilotażu”

D. Pszkit

SP 285

wrzesień

 

październik

23.

Opowiadamy polskie baśnie                   i legendy

A. Heinrich

T. Tanert

SP 285

II-semestr

 

 

Klasy 4 - 6

1.

Świat wg. starożytnych Greków

I. Kobieracka

SP 285

I-semestr

 

 

 

2.

Mistrz ortografii

z j. angielskiego 2-etapy

Kl. V-VI

 

M. Kamola

SP 285

 

I-semestr

II-semestr

 

 

 

3.

Zaczarowane ogrody

 J. M. Szancera”

E. Dąbrowska

SP 285

II-semestr

 

 

 

4.

Najciekawsze opowiadanie fantastyczne Kl. VI

A. Sawa

SP 285

II-semestr

 

 

5.

Konkurs literacki dla uzdolnionych

na najciekawszą recenzję kl. VI

A. Sawa

SP 285

II-semestr

 

 

6.

Quiz wiedzy o polskiej historii symbolach narodowych

„Jestem Polakiem”

 

A. Sawa

SP 285

maj-2014r

 

 

7.

Konkurs plastyczny

na najciekawszą ilustrację

„Bajek i robotów” S. Lema

 

A. Sawa

SP 285

I-semestr

 

 

8.

Mistrz matematyki kl.VI

E. Maciejczyk

SP 285

luty i

maj 2014

 

 

9.

Konkurs ortograficzno-plastyczny

w ramach ETSD

 

M. Jóźwik

K. Karaś

SP 285

październik

 

 

10.

Konkurs ortograficzny

„Przyłapani na ortografii”

 

K. Tanert

SP 285

grudzień 2013

styczeń 2014

 

 

11.

Opowiadamy polskie baśnie

 i legendy

 

A. Heinrich

T. Tanert

SP 285

II-semestr

 

 

12.

Turniej dziewcząt

w piłce koszykowej Kl. VI

D. Ozimek

SP 285

I-semestr

 

 

13.

Turniej dziewcząt w piłce nożnej Kl. VI

 

D. Ozimek

SP 285

I-semestr

 

 

14.

Turniej dziewcząt w piłce                  siatkowej Kl. VI

 D. Ozimek

 D. Gutowska

SP 285

II-semestr

 

 

15.

Turniej w grze szkolnej„Palant”

Kl. VI

 D. Ozimek

  D. Gutowska

SP 285

II-semestr

 

 

16.

Turniej w „Dwa ognie”

 

  D. Ozimek

  D. Gutowska

SP 285

I-semestr

 

 

17.

”Świat baśni”

 

A. Prusaczyk

SP 285

II-semestr

 

 

18.

Maraton ortograficzny Kl.VI

 A. Prusaczyk

 A. Sawa

SP 285

cały rok

III-etapy

 

 

19.

Turnieje miedzy klasowe

na poziomach klas w piłce nożnej

w mini piłce koszykowej

w dwa ognie usportowione

w mini piłce siatkowej

 

 

SP 285